Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

10 MADDEDE 2014-2015 SONBAHAR/KIŞ ERKEK MODASI

In Blog
2014_2015_sonbahar_kis_erkek_modasi_kapak

Sıra geldi 2014-2015 sonbahar/kis erkek modasina! Yoğun olarak blogumda yer verdiğim bayan modasina bu yazı ile ara veriyorum ve erkek modasinı incelemeye koyuluyorum. Modayı yakından takip eden beylere, 2014-2015 sonbahar/kis sezonuna ait trendler hakkında biraz bilgi vermek ve bu sezon için gardıroplarında yer açmaları gereken parçalarla ilgili önerilerde bulunmak istiyorum. Hadi vakit kaybetmeden, erkekler için hazırladığım 2014-2015 sonbahar/kis trend listesine bir göz atalım.

1- kurk

Bu kis beyler de bayanlar gibi, kurkler sayesinde sıcak bir kis geçirecekler. Uzun kurk kabanların popüleritesi artarak devam ederken, farklı renk kurk alternatifleri de beyler için oldukça fazla.

 

Kürk Trendi

Kürk Trendi

 

2- derİ trenckot

Deri trendi kaç sezondur gündemden düşmüyor. Ceket ve pantolon olarak beylerin üzerinde sık sık görmeye alışık olduğumuz deriler, bu sezon deri trenckot olarak tasarımcıların koleksiyonlarında var oluyorlar.

 

Deri Trençkot

Deri Trençkot Trendi

 

3- KADİFE

Kadife takımlar ve blazer ceketler 2015 kisında oldukça popüler. Özel günlerde klasik takımlar yerine kadife takım elbiseleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca gündelik sokak stilinizde renkli kadife ceketlerle iddialı kombinler yaratabilirsiniz.

 

Kadife trendi

Kadife trendi

 

4- askerİ kıyafetler

Militer etki, asker yeşili, kamuflaj desen tasarımcıların gözbebeği. Bu sezon yine tüm mağazaların raflarını süsleyen askeri kıyafetler, beylerin favorileri arasında.

 

Militer trendi

Militer trendi

 

5- bol pantolon

Bol kesim pantolonlar, salaş görünümü seven beylerin tercihleri arasında yer alıyor. 2015 kisında çok göreceğimiz bu modelleri dar üstlerle tamamlamak kombinde denge yaratırken, stilinizi de öne çıkaracaktır.

 

Bol pantolon trendi

Bol pantolon trendi