Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

2014-2015 SONBAHAR/KIŞ BAYAN MODASI

In Blog
kapak

Yine, yeni bir sezon daha kapımızda. Yağmurların sonbaharı aratmadığı bu günlerde, biraz da yeni sezonda neler giyeceğiz, ona bakmak istedim.

2014-2015 sonbahar/kış sezonu renkleriyle ve yün, kürk detaylarıyla sıcacık geçecek. Dönemsel esintilerin ve vintage ruhunun sokaklara yansıyacağı bir sezonda, neon, metalik ve ışıltılı kıyafetlerde güneş gibi parlayarak, günümüze ışık saçacak. Dantelin ve kadifenin feminen duruşu ise maskülen takımlara savaş açacak. Bayan modasını yakından takip etmek isteyenler için, daha detaylı 2014-2015 sonbahar/kış trend raporu aşağıda hazır.

Hadi şimdi, 2014-2015 sonbahar/kış bayan modasında neler var görelim.

 

 60’lar esİntİsİ

Kısa elbiseler, uzun çizmeler, geniş yakalar ve Mary Jane ayakkabılar, bu sene bayanları 60’ların sokak modasına götürecek.

 

60lar

SATIN AL

 

metalİK altın

Bayanların altın rengine olan aşkı büyüyor! Gece ve gündüz kullanılabilecek metalik etkili altın sarısı kıyafetler, iddiayı seven bayanlar için tasarlanmış adeta.

 

altın

SATIN AL

 

anoraklar

Sıcacık bir kış bizi bekliyor. İç malzemesi elyaf veya kuş tüyü olan anoraklar, soğuk havalarda bayanların kurtarıcısı olacak.

 

anorak

SATIN AL

 

asker yeşİLİ

Asker teması her sezon tasarımcıların gözdesi. 2014-2015 sonbahar/kış bayan modasında yine çok göreceğimiz askeri kıyafetler ve asker yeşili parçalar, şimdiden gardırobunuzdaki yerlerini almalı.

 

asker yeşili

SATIN AL

 

dantel

Romatik dantel, 2014-2015 sonbahar/kış sezonunda yine popüler, feminen duruşuyla bayanlarınsa göz bebeği.

 

dantel

SATIN AL

 

derİ

Son yıllardaki yükselişine devam eden deri, yeni sezonda en renkli halleriyle karşımızda olacak. Deri etek ve ceketlerden sonra, deri gömlek ve pardesüler podyumlarda dikkat çekiyor.

 

deri

SATIN AL

 

ekose

Geçtiğimiz kışın grunge etkisi, daha soft haliyle podyumdaydı. Bu kış ekose deseninin pastel tonlarını ve canlı renklerini bir arada sokaklarda göreceğiz.

 

ekose

SATIN AL

 

kadİfe

Kışın vazgeçilmez kumaşı kadife, tasarımcıların farklı yorumlarıyla podyumdaydı. Kadife elbiseler, kabanlar ve tulumlar defilelerde dikkat çekerken, 2014-2015 sonbahar/kış sokak stillerinde de hemen yerini alacak.

 

kadife

SATIN AL

 

kayak şıklığı

Soğuk kış günlerini kayak şıklığında geçirceksiniz. Kar taneli, baklava dilimli kalın trikolar ve bereler, sokaklarda da, kışın yapacağınız tatillerde de tercihiniz olacak.

 

kayak şıklığı

SATIN AL

 

KÜRK astar

Koyun postundan astarlanmış, kalın montlar bu kışın yükselen trendleri arasında gösteriliyor. Bu montlarla dondurucu soğuklarda bile üşemeyecksiniz.

 

koyun postu astar

SATIN AL

 

kuş tüyü

2014-2015 sonbahar/kış sezonunda, kuş tüyü detaylar, hem kıyafetlerde hem de aksesuarlarda oldukça fazla görülecek.

 

kuş tüyü

SATIN AL

 

kürk

Yine kışın vazgeçilmez parçalarından kürkler sokak modasındaki yerini alacak. Canlı renkli ve blok desenli kürkler de, dikkat çekici görünmek isteyen bayanların tercihi olabilir.

 

kürk

SATIN AL

 

leopar

Vahşi doğa yine sokaklarda. Leopar deseni, asla modası geçmeyecek desenler arasındaki yerini çoktan aldı. Yeni sezonda, her detayda ve parçada leopar desenini görmek mümkün.

 

leopar

SATIN AL

 

maskülen takımlar

Son birkaç sezondur, yükselen eğilimlerden biri olan maskülen tarz, tasarımcıların da ünlü markalarında koleksiyonlarında bulunuyor. Özellikle maskülen takım elbiseler içinde bayanlar, oldukça güçlü ve seksi görünecek.

 

maskülen takım elbise

SATIN AL