Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

2015-2016 SONBAHAR/KIŞ SEZONUNA DAMGASINI VURACAK 9 AKSESUAR

In Blog
2015_2016_sonbahar_kis_aksesuar_trendleri_kapak

Aksesuarlar… Stilimizi hareketlendiren, kombinlerimizin en can alıcı noktaları, en önemli detayları, biz bayanların vazgeçilmezleri…

Doğru seçilmiş bir aksesuarla en basic parçalara ruh, en minimal kombinlere hareket katılabilir, hatta deyim yerindeyse, “Less is more!” diyerek, harikalar yaratılabilir diye düşünüyorum. Aksesuar denilince akla oldukça geniş bir ürün yelpazesi gelmekle birlikte, 2015-2016 sonbahar/kis sezonunda popüler olacak, sokakları canlandıracak 9 anahtar aksesuarı sizler için derledim. Hepsi birbirinden etkileyici bu aksesuarlarla şık olmamak tabi ki mümkün değil! Hadi şimdi, listeye bir göz atın ve en favori aksesuar modellerinizi belirleyin.

1- Bere

Asker berelerini andıran bu şapkalar farklı görünmeyi seven bayanların favorisi olacak. Geçmişten günümüze dönüş yapan bu parçalar, yün dokularıyla başımızı üşütmezken, stilimize “cool” bir hava da verecek.

2015_2016_sonbahar_kis_aksesuar_trendleri_bereler

2- Fular

Geçen sezon da oldukça popüler olan fular trendi, şekil değiştirerek yine karşımıza çıkmakta. 2016 kis sezonunun fularları kıyafetlerle uyumlu, ince ve uzun formlarıyla farklı stiller yaratarak, klasik görüntünün dışına çıkmanızı sağlayacak.

2015_2016_sonbahar_kis_aksesuar_trendleri_eşarplar

3- Broş

Babaannelerimizden kalma elmas bir broşa kim “hayır” diyebilir ki? diyerek söze başlamak istiyorum. Nostaljik broslar pek çok defilenin podyumunda yer aldı 2015-2016 sonbahar/kis sezonunda. Değerli taşlardan hazırlanmış, kıyafetlere lükslük katan babaanne broslarının yanında, kombinlere hoş tezatlıklar katan modeller de koleksiyonlardaki yerlerini aldılar.

2015_2016_sonbahar_kis_aksesuar_trendleri_broslar

4- Kürk Etol

Kürk etollerin öne çıkacağına 2015-2016 sonbahar/kis bayan modası yazımda da yer vermiştim. Kıyafetlerin bir parçası olarak kullanılan etoller, aslında en şık aksesuarlar arasında yer alıyor. Kürkün hızla yükselişe geçtiği bu sezonda, neden bir etolle kabanlarımızı şenlendirmeyelim ki?

2015_2016_sonbahar_kis_aksesuar_trendleri_kurk_etol

5- Püsküllü Çanta