Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

2015 RUGAN ÇANTA MODELLERİ

In Blog
2015_rugan_canta_modelleri_1

Çanta nasıl kadınların bir parçası haline gelmiş vazgeçilmez bir ihtiyaçsa, rugan canta da canta modelleri içerisinde vazgeçilmeyen, modası sürekli devam eden bir model. Parıldayan görüntüsüyle tüm dikkatleri üzerine çeken rugan cantalar, şıklığından ödün vermeyen kadınlar için ideal. Ayrıca her ne kadar özel günlerin bir aksesuarı olarak görülse de, günlük olarak da kullanılabilir ve böylece kadınların şıklığına şıklık katar. Bu sezon da birçok farklı renk ve tasarımda model çıktı,  2015 rugan canta modellerini beraber inceleyebiliriz.

 

Pimood olarak sizler için, 2015 ilkbahar-yaz sezonunda tercih edeceğiniz 2015 rugan canta modelleri örneklerinin yer aldığı bir galeri oluşturdum. Galeri içerisinde trendleri yakından takip eden moda severler tarafından en çok tercih edilen, bunun yanı sıra sizlerin de sık sık sokaklarda karşılaştığınız, ünlü markaların, mağazaların ve üreticilerin de bu sıralar yoğunluk verdiği 2015 rugan canta modelleri yer alıyor. Ayrıca dünyanın saygın defilelerinden çıkmış olan bazı modelleri de eklemiş bulunuyorum. Eğer siz de rugan canta almayı planlıyorsanız, öncesinde hazırlayıp aşağıda sizlere sunduğum galeriye bir göz atmanızı öneriyorum.

 

2015 ilkbahar-yaz sezonunda en çok tercih edilen, trend olmuş rugan canta modellerini önce Pimood’da inceleyin, daha sonra alışverişe çıkın.