Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

ABİYE AYAKKABI TRENDLERİ

In Blog
abiye_ayakkabi_trendleri_kapak

Şık ve zarif görünmek her bayanın arzusu… Hele ki özel davetlerde biz kadınlar resmen şıklık yarışına gireriz. Kendi vücudumuza ve stilimize en uygun olan tarzı, modeli arayıp bulmak için günlerimizi harcarız. Dilediğimiz kıyafeti seçtik, beğendik ve aldık. Peki ya ona uygun ayakkabı? İşte bu oldukça önemli ve can sıkıcı bir detay değil mi? Ayakkabı en az üzerinizde taşıdığınız kıyafet kadar önemlidir. Bir detay olarak gözükür ancak kıyafetin tamamlayıcısı hatta bütünüdür. Kıyafetin eksik parçasını tamamlar ve ona bütünlük kazandırır. İşte bu sebeple kendi stilinizi oluştururken doğru bir ayakkabıyla harikalar yaratabileceğiniz gibi, yanlış bir ayakkabıyla da tüm emeklerinizi mahvetmiş olabilirsiniz.

Bu yazıda sizlere abiye ayakkabı modellerinden ve trendlerinden biraz bahsetmek istiyorum. Abiye ayakkabı trendleri aslında hemen her sezon benzer olan modellerden geçer. Son yıllarda stilettoları buna iyi bir örnek olarak verebiliriz. Zaman zaman renk ve dokusunda farklılıklar gösterse de stilettolar, tüm zamanların abiye ayakkabı trendleri konusunda ipi göğüslemektedir. İnce burun ve sivri topuk, platformsuz detayları ile ayakta zarif duran ancak bir o kadar da can yakan bu ayakkabılar, her dönemin abiye model ayakkabısı olarak zamansız ayakkabılar kategorisinde şüphesiz ilk sırayı almaktadır. Ancak bu sezon yani 2017 yazında abiye ayakkabı trendleri arasında bir diğer yenilik ise köşeli kalın topuk modellerin dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Ayakkabı mağazalarında şimdiden yaz sezonu için yerini alan bu kalın topuk modeller ile bu yaz özel davet ve yemeklerde siz de cool bir stile sahip olabilirsiniz.

 

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Abiye ayakkabılarda bu yaz da her yaz olduğu gibi kalın bantlı geçişlere sahip olan, sandalet modeli topuklu ayakkabıları sıkça göreceğiz. Bunlar 2017 sezonunda da ılık yaz akşamlarında romantik bir görünüme sahip olmak isteyen bayanların gözdesi olacak. Soft, pudra tonlarının yanı sıra iddiayı seven bayanlar için pullu, simli detaylarla göz kamaştıracak olan bu abiye ayakkabılar için sizde şimdiden seçiminizi yapın ve dolabınıza bunlardan bir tanesini katın derim.

Benzer Makaleler