Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

ATASUN OPTİK FIRSATLARIYLA GÖZLÜK ALMANIN TAM ZAMANI

In Blog
atasun_optik_kapak

Kış aylarında güneş gözlüğü almak çoğu zaman aklıma gelmez nedense. Kışın kasveti, bulutu, yağmuru “bu havada güneş gözlüğü mü alacağız?” fikrini doğursa da, en uygun fiyatlarla ve imkanlarla gözlük alabileceğimiz en ideal mevsim kıştır aslında. Bunu Atasun Optik sayesinde deneyimledim ve artık gözlük alışverişlerimi kış aylarında yapmaya karar verdim.

Geçtiğimiz ağustos ayında gördüğüm, ancak o zaman alamadığım bir gözlüğü geçen hafta Atasunoptik ‘in internet sitesinde görünce mutluluktan deliye döndüm. Üstelik o zamanki etiket fiyatının altında bir fiyatla aynı modeli bulmam gerçekten büyük şanstı. Sitede hemen daha kapsamlı bir ürün araştırmasına başladım. Sepetime beğendiğim modeli ekledikten sonra, farklı markalara ve modellere de göz attım. Geniş marka seçenekleri ve model alternatifleriyle kadınlara, erkeklere ve çocuklara yönelik de pek çok ürünün olduğunu gördüm. Hatta kış aylarında, karlı havalarda kullanılmak üzere üretilmiş, özel polarize güneş gözlüklerinin sitedeki varlığı da beni oldukça memnun etti. Karlı geçen 2017 kışı için, daha iyi bir görüş imkanı sağlayan bir modeli de yine sepetime ekledim.

atasun_optik_1

Atasun Optik’te yer alan geniş ürün yelpazesi farklı zevkleri olan kişiler için de çok şık alternatifler sunmakta. Ayrıca dünya markalarının son trendleri belirleyen gözlük modelleriyle de, geçtiğimiz sezona ait özel indirimli ürünlerle de sitede karşılaşmak mümkün. Siteden aldığınız ürünü eğer beğenmezseniz, 14 gün içersinde iadesini ya da 30 gün içersinde değişimini tüm Atasun Optik noktalarında yapabilmek ise mağazanın müşterilerine sunduğu çok büyük bir rahatlık.

2 yıl garantili, orjinal markaların gözlüklerine sahip olmak için, oturduğunuz yerden bir tıkla yaptığınız alışverişi tamamlamanız yeterli. Yani ben öyle yaptım. Kısa süre içinde elime ulaşan ürünlerimi ise peşin fiyatına kredi kartına 9 taksit seçeneğiyle ödedim. Ayrıca benim daha yeni öğrendiğim bir konu var ki, o da mağazanın biz müşterilerine sunduğu, ürünlerle ilgili ömür boyu ücretsiz bakım imkanı. Bu imkan sayesinde uzun yıllar kullanabileceğimiz değerli gözlüklerimizi büyük bir zevkle  biriktirmek, eskileri tüketmeden yeni modellerle koleksiyonu genişletmek gerçekten büyük bir keyif değil mi?

Benzer Makaleler