Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

BİR BEYAZ TİŞÖRT İLE HER ORTAMA UYGUN KOMBİN YAPMAK MÜMKÜN!

In Blog
beyaz_tişört_kombin_onerisi_kapak

Beyaz bir tisort, bir bayana her zaman basic bir tisortten çok daha fazla şey ifade eder. Neden mi?

Çünkü, iyi kalitede, mükemmel kesime ve kumaşa sahip basic bir beyaz tisort, her türlü kombinin can alıcı parçası olabilir ve kombinde yer alan diğer parçaların tarzlarına göre stili şekillendirir. Sadeliğin ve abartısız şık görünmenin son dönemde popüler olduğu sokak modasında, beyaz tisortlerde hiç olmadığı kadar kabul görüyor, her mevsimin olmazsa olmaz parçalarından sayılıyor.

Moda dünyasını kasıp kavuran “beyaz tisort giy ve çık!” akımı hız kesmeden devam ederken, bakalım beyaz bir tisortle hangi ortamlar için, ne tür kombinler hazırlayabiliriz? Tabi ki referans noktamız yine sokaklar.

Beyaz tisortle ofise gidilir mi hiç?

Evet gidilir. Hem de çok şık olunur. Ofis stilinizi oluştururken dikkat etmeniz gereken şey, tisortünüzün yıpranmamış olması ve ne çok dar ne de çok bol bir kesime sahip olmasıdır. Kaliteli kumaşa sahip ve üzerinize tam oturmayan bu basic tisortün altına giyeceğiniz şık kumaş pantolonunuz ve stilettolarınız sizi oldukça resmi gösterecektir. Hatta kombinin üzerine blazer ceketinizi alarak, resmiyeti bir kademe daha arttırmanız mümkün olacaktır.

beyaz_tişört_kombin_onerisi_6

“Şık bir davete de beyaz tisort giymek olur mu?” demeyin!

Çünkü olur. Yukarda da belirttiğim gibi, beyaz tisortün kombindeki diğer tamamlayıcıları oldukça önemli. Eğer kombininizde şık bir kalem etek tercihi yaptıysanız ve davetlerin olmazsa olmazı topuklu ayakkabılarınızı ve clutchınızı önceden belirlediyseniz, daha fazla düşünmenize gerek yok. Üzerinize basic bir beyaz tisort giymeniz yeterli olacaktır.

beyaz_tişört_kombin_onerisi_24

Hafta sonu arkadaşlarla buluşmaya ne giyilecek belli!