Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

BU KIŞIN POPÜLER JEAN MODELLERİ İLE HAVALI KOMBİNLER OLUŞTURMANIN SIRLARI

In Blog
jean_modelleri_kapak

Her sezon değişen jean trendleri ile jean pantolonları her defasında yeniden keşfediyoruz, yeniden kombinlerimizin hit parçası yapıyoruz. Ufaklı büyüklü tasarım ve dikiş farklılıklarıyla karşımıza bambaşka hallerde çıkan jeanler, kombinleri de tarzlarına göre şekillendiriyor, sokak modasına da yön veriyor.

2017 kış modasına baktığımızda, bir jean pantolonla şık olmak mümkün mü? Evet, mümkün! Rahat olmak mümkün mü? Evet, mümkün! Stil sahibi olmak mümkün mü? Evet, mümkün! O halde, bu kış jeanlere yatırım yapmak için hala ne bekliyorsunuz?

Bu kışın popüler jean modelleriyle sokaklarda nasıl kombinler tercih edilmiş, bir bakalım. Hem jean trendlerini görelim hem de havalı kombinler yapmak için ufak stil ipuçlarını keşfedelim.

Sezonun en havalısı yamalı jeanler!

Patchwork dediğimiz yamalı jean modelleri 2017 kış sokak modasını oldukça fazla meşgul ediyor. Farklı renklerde denim kumaşların yama şeklinde bir araya getirilmesiyle oluşan ve farklı ve modern tasarımları ortaya çıkaran patchwork jeanlerle şık ve klasik kazaklar kombin yapılarak hoş bir tezat oluşturulabilir.

jean_modelleri_10

Mom jeanleri transparan dokunuş ile modernize etmek!

Anne jeani olarak da bilinen “mom jeans” annelerimizin gençlik anılarından çıkıp bizim gündelik koşturmacalarımıza eşlik etmeye devam ediyor. Yüksek beli, hafif bol kesimi, dar ve kısa paçası ile 2017 kışında son haline kavuşan anne jeanini, ipek ve şifon bluzlarla hem şıklaştırabilirsiniz hem de nostaljik havalarına modern bir tat katabilirsiniz.

jean_modelleri_6

Artık yırtık jeanler çok seviyeli!