Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

GUCCI 2017 PRE-FALL KOLEKSİYONU

In Blog

Masalsı bir dünyanın kapılarını aralayan Alessandro Michele, Gucci 2017 Pre-Fall Koleksiyonu‘nun katalog çekimlerini tarihi yerleriyle ünlü Roma’da gerçekleştirdi. Geçmişi, bugüne ve geleceği aynı koleksiyonda birleştiren tasarımcı, desenleri, renkleri ve motifleri tasarımlarına cesurca taşırken, ipeğin, şifonun ve kadifenin nostaljik esintisinden ve ihtişamından faydalandı.

Hayvan figürleri, Gucci logoları ve mitolojik hikayelerden çıkarılan motifler koleksiyonun desenlerine yön verirken, en canlı renkler ve pastel tonlar da koleksiyonun renk kartelasını ortaya çıkarıyordu.

Alessandro Michele’in yaratıcılı ve sınırsız hayal gücüyle birleşen tasarımlarda 16. yy’a ait izler, 80’ler ve 90’ları anımsatan modeller ve desenler yer alıyordu. Çiçeklerle ve fırfırlarla koleksiyona romantizm katılırken, vahşi kedilerin varlığı da aynı koleksiyona sıra dışılık katıyordu. Tarihi çekim alanının ambiyansı, kombinlerin vintage ruhuyla tam bir bütünlük içersindeydi.

Sokak stillerine yansıdığında trafiği bile durma noktasına getirecek cinsten iddialı ve masalsı tasarımları Gucci 2017 Pre-Fall Koleksiyon galerisinden inceleyebilir, geçmiş-bugün-gelecek üçlüsü içersinde bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

Benzer Makaleler