Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

Gündüzden geceye tulum nasıl giyilir?

In Blog
gunduzden_geceye_tulum

Tulum giymenin günlük stil için pratik bir çözüm mü yoksa cesaret işi mi olduğunu henüz çözemeyen birçok kişi var eminim. Çünkü kimine göre sadece uzun boylu bayanların tercih etmesi gereken bir parçayken tulum, kimine göre de rahat kullanımı ve tek parça olmasının verdiği avantajla kombin yapma sıkıntısı yaşatmayan eforsuz şıklık.

Ancak şu bilinmelidir ki, renk ve model tercihine göre her bayanın vücut yapısına uyabilecek bir tulum bulunabilir. Tek yapılması gereken biraz fazla araştırma ve mağazalar arası mekik dokuma.

Burada kilo yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde düz ve koyu renkler kullanılması ve desenlerden kaçınılması önemli bir husus. Ayrıca zayıf olma durumunuzdan şikayetçiyseniz, rahatça desenli ve fırfır, volan detayları bulunan tulumları kullanabilirsiniz. Kısa boylu bayanlar için, topuklu ayakkabılar dar kesimli tulumlarla güzel görünecek, hem de boyunuzu yükselterek daha uzun ve zayıf görünmenizi sağlayacaktır. Uzun boylu bayanlar içinse, tulum giymek çoğu zaman gerçekten bir avantaj olabiliyor.  Daha önce hiç tulum giymediyseniz, ilk tulumunuzu siyah renkli tercih edebilirsiniz. Böylece daha az risk alarak kombin oluşturmuş olursunuz.