Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

Güzelleşirken Sağlığımızı Unutmayalım!

In Blog
yves_rocher_kapak

Yves Rocher’nin 1 Aralık-1 Ocak tarihleri arasında geçerli olan yılbaşı kampanyasını internet sitesinde görünce çok mutlu oldum. Buradan ulaştığım bilgiler doğrultusunda güzel bir kampanya olduğunu söyleyebilirim. Uzunca bir süredir Yves Rocher’nin ürünlerini güvenle kullanan biri olarak diyebilirim ki, kampanyanın sunduğu fırsatları değerlendirerek hem kendinizi ödüllendirebilir hem de sevdikleriniz için güzel yılbaşı hediyeleri hazırlayabilirsiniz. Vücut bakımı, cilt bakımı, saç bakımı, banyo ürünleri, güneş ürünleri, makyaj gibi çeşitli kategorilerde sunduğu ürünler içinden seçtiğiniz hediyelerle dostlarınızı mutlu ederken aynı zamanda onların sağlıklarını da korumuş olursunuz.

Vücudumuzla ya da cildimizle birebir temas eden temizlik, bakım ya da güzellik malzemelerinin doğal olması sağlığımız için son derece önemli olduğu için yapacağımız seçimlerde çok dikkatli davranmalı, doğal ve güvenilir markaları seçmeliyiz. Özellikle makyaj malzemeleri cildimizde, dudaklarımızda çok uzun süre kaldığı için ve en hassas organlarımızdan biri olan gözlerimizin dahi içine kadar girdiği için doğal ve sağlıklı olmaları çok büyük önem taşıyor.

 

slide
slide
slide

Çevreye ve insana duyarlı, tamamen doğal içerikli ürünleri benim Yves Rocher’yi tercih etmemin baş nedeni. Üstelik bu kaliteli ürünlerin oldukça hesaplı fiyatlarda olması da cabası. Yılbaşı kampanyası kapsamında buna ilaveten %20, %25, %30 oranlarında indirimler ve internet alışverişlerinde hediyeler de sunuluyor. 90 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de alınmıyor.

Makyaj malzemeleri dermatolojik ve oftalmolojik testlerden geçirilmiş. Alkol ve paraben içermiyor. Hatta ambalajı bile geri dönüşümlü doğa dostu malzemelerden yapılmış. Üstelik çok güzel sonuçlar almanızı sağlıyorlar. Örneğin, kirpikleri besleyerek güçlendiren maskaradan ben şahsen çok memnunum. Kirpiklerime yoğun hacim kazandırırken aynı zamanda onlara derinlemesine bakım yapıyor. Çünkü içeriğinde kirpikleri onarıp güçlendiren Akasya reçinesi bulunuyor. Yine kirpikleri besleyip yumuşatması için Kandelila Balmumu ve Organik Papatya Suyu kullanılmış. Kirpiklere kusursuz bir görünüm kazandırmasını ise Bamya Çekirdeğine borçlu. Koni şeklindeki çift etkili fırçası ise çok kullanışlı. Ekspress göz makyaj temizleyicisi de işimi çok kolaylaştırıyor. Bir de tırnaklarımın kurtarıcısı %100 doğal içerikli tırnak bakım iksiri var ki herkese tavsiye ederim. Benden söylemesi.

Benzer Makaleler