Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

KADİFE BOTLAR 2017 AYAKKABI TREND LİSTESİNİN FAVORİSİ

In Blog
kadife_botlar_2017_trend_kapak

2017 kış kadın modasının öne çıkan en önemli trendlerinden birinin kadife olduğunu pek çok yazımda sizlerle paylaştım. Kadife ceket-pantolon takımlar, kadife elbiseler ve kadife bluzlar derken, şimdi sırada kadife botlar var. İddianın tek parçada toplanmasını seven kadınların özellikle denemesi gereken stillerden olan kadife botlu kombinler, 2017 kış sokak modasında popüleritesini arttırmaya devam ediyor.

Gündelik hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz kadife botları ne tarz kombinlerle kullanabileceğinizi birlikte incelemeye ne dersiniz? İddianızı ayaklara taşımanın en kolay yollarından biri olan kadife botlarla oluşturulan göz alıcı kombinler için okumaya devam edin.

Çılgın denimin asaletli kadife ile buluşması ne kadar tezat yaratabilir?

Modada sınırları zorlamak gerekli. Yaratıcılık tam da bu noktada zirveye ulaşıyor. Denim gibi rahat ve spor bir kumaş türünün, içinde zerafet, asalet ve feminenliği barındıran kadife ile buluşması etkileyici değil mi?

kadife_botlar_2017_trend_2

Kombininizde seçtiğiniz bir rengi kadife botlarınıza da taşıyın!

Çok renkli bir kombin tercihi yapmıyorsanız, kazağınızın ya da bluzunuzun tonlarında bir bot seçebilirsiniz. Bu seçim hem kombinde bütünlük sağlayacaktır hem de kombininize hoş bir hareket katacaktır.

kadife_botlar_2017_trend_4

Kombindeki tüm hareketi botlarınıza taşıyın, sonuçtan memnun kalın!

Tek parçada iddialı olmayı sevenler için çok ideal bir kombin. Ayakkabı dışında kombininizde olabidiğince yalın ve tek renk parçalar seçin, kombininizi çarpıcı bir çift kadife botla patlatın!