Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

KENZO X H&M LOOKBOOK

In Blog

H&M’in Kenzo ile yaptığı bu yılki tasarımcı-marka işbirliği sonucunda, ortaya çok renkli, çok enerjik ve çok sıradışı bir koleksiyon çıktı. Bay ve bayan tasarımların yer aldığı koleksiyona ait lookbook ise ilk kez geçtiğimiz günlerde moda severlerle ve modayı yakından takip edenlerle buluştu.

KENZO x H&M lookbook’undaki fotoğraflar, tasarımcı işbirliğinden seçilen temel görünümlerden ve her biri bireyselliklerini ve stillerini kendi özgün formlarında ifade eden, farklı, tutkulu, yaratıcı marka elçileri ve yıldızlardan oluşuyor.

Kampanya fotoğraflarında yer alan elçiler, yazar ve aktivist Amy Sall, fotoğrafçı Youngjun Koo, fotoğrafçı ve DJ Juliana Huxtable, performans sanatçısı, müzisyen ve DJ Oko Ebombo, moda editörü Harriet Verney, makyaj sanatçısı Isamaya Ffrench, sanatçı Ingrid, müzisyen Anna of the North, model ve rapper Le1f, ve aynı zamanda modeller: Mae Lapres, Hao Liu, Selena Forrest, Tom Gaskin, Julia Banas ve Pierre Painchaud.

KENZO x H&M koleksiyonu 3 Kasım’dan itibaren tüm dünyada 250 seçili mağazada satışa sunulacak.  Türkiye’de ise sadece Zorlu, İstinye Park, Bağdat Caddesi, Ankara CEPA AVM ve İzmir MaviBahçe AVM mağazaları’nda yer alacaktır.

Fotoğrafçı: Oliver Hadlee Pearch.

#KENZOxHM

Benzer Makaleler