Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

KIŞIN PEMBE GİYMENİN 4 YOLU

In Blog
2016_kış_pembe_kombinler_kapak

Pembeyi sevenlerden misiniz? Pembeden vazgeçemeyenlerden misiniz?

Benim için pembe vazgeçilmez bir renk değil aslında ama sadece yaz aylarının alternatif rengini de ifade etmiyor artık. Yani kisın soğuğuna yazı hatırlatan renkleri katmayı ben de seviyorum, moda dünyası da, ünlü bloggerlar da. Pembe kabanlarla kis sokak modasına dahil olan pembenin tüm tonları, 2016 kis sezonunda da farklı parçalarla buluşmaya devam ediyor. Nasıl mı? İşte size farklı tarzlarda hazırlanmış, pembe parçalardan oluşan kombin örnekleri. 2016 kis sokak stilinize bu parçalardan birini mutlaka katmanızı öneririm. Şimdi alternatiflere bir bakalım.

1- Pembe kaban modası geçti derken, yine varlığını sürdürüyor!

Birkaç sezondur toz pembe kabanlar sokakları fetheder durumdaydı. 2016 kis sezonunda ise pembe kabanların yanında pembe imitasyon kürkler de varlığını gösterecek. Fast fashion markaların 2016 kis koleksiyonlarında bu tarz kabanlara ve kürklere rastlamanız mümkün.

2016_kış_pembe_kombinler_17

2016_kış_pembe_kombinler_8

2- Pembe eteklerle kombinlerinize soft bir dokunuş!

Pembenin en çok yakistığı parçalardan biri de etekler. Kloş bir pembe etek içinde kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz garanti de, pembe bir kalem etekle ne kadar feminen olacağınız size kalmış. Kombindeki diğer parçaların tarzı bu konuda belirleyici olacaktır.

2016_kış_pembe_kombinler_4