Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

LEOPARIN KULLANIM KILAVUZU

In Blog
mert&marcus - leopard

Çok tercih edilen leopar deseni, özünde vahşilik barındıran bir desen ve bunu giyen kadın dikkat çekici olmayı göze alıyor bu durumda. Ama her kadının bu deseni taşıması kolay değil. Çünkü desenin kalitesi çok ince bir çizgide gidip geliyor. Leopar desenli bir kıyafetle inanılmaz seksi ve dikkat çekici olabilecekken, aşırıya kaçıldığında çok avam bir görüntüye sahip olmakta mümkün ne yazık ki. Yani tehlikeli bir durum.

Bu tehlikeyi göze alamayan benim gibiler ise, her zaman bu desenden uzak durmayı yeğliyor sanırım. Tabi sezarın hakkını da sezara vermek lazım, bazı bayanlara da inanılmaz yakışmakta leopar desenli bir elbise. İşte bunlardan biri, Kate Moss, hatta bana göre ilk sırada yer almakta. Elbiseyi tüm asaletiyle muhteşem taşımış, krem rengi blazer ceket maksi elbisesine ayrı bir hava katmış, yoğun desen algısından biraz koparmış.

 

Leopar Elbise - Kate Moss

Leopar Elbise – Kate Moss

 

Mini elbiselerde de çok kullanılan bu desen, iddialı olmayı seven bayanların göz bebeği. Özellikle zayıf bir fiziğe ve düzgün bacaklara sahip bayanların göz alıcı bir görüntüye sahip olmaması mümkün değil.

 

leo-dress-200x300,

Leopar deseni elbiselerde kullanmak yerine, kombinin bir parçasında kullanmak biraz daha risksiz bir durum aslında. İddialı olan bu deseni etek ya da pantolonda kullanıp, kombini sade bir üstle tamamlamak daha şık bir görüntü oluşturmakta bana göre.

 

leo1-216x300

 

leo2-200x300

 

 

 

Tabi bunun tam tersi de mümkün. Kombininizin üstünü leopar desenli bir parçadan seçecekseniz eğer, alt kısım mutlaka sade, göz yormayan, naturel renkli bir parça olmalı.

 

leo3-214x300

 

 

leo4-200x300

 

 

 

leo13-137x300

 

 

Ceket ya da paltolarda leopar desen bayanlar tarafından çok tercih ediliyor. Özellikle sade bir kıyafeti böyle bir parçayla tamamlamak, çok hoş bir hava katabiliyor kıyafete ve tüm göz alıcılığıyla dikkatleri üzerine topluyor “leoparın vahşiliği”.

 

leopar-ceket-173x300

 

 

leo5-176x300