Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

LONDRA MODA HAFTASI 2017 SONBAHAR SOKAK STİLLERİ

In Blog

Londra sokaklarında kadınlar göz kamaştırıyordu. Kombinlerinde kullandıkları renkler ve itinayla seçtikleri kombin parçaları ile Londra Moda Haftası‘na bambaşka bir enerji katıyorlardı. Burada da iddialı ve capcanlı renkler ön plandaydı. Mavinin en parlak tonu, turuncunun en ışıltılısı, yeşilin en göz alıcısı sokak stillerinde öne çıkıyordu. Kareler ve pötikareler kadınların öncelikli tercihlerindendi. Asimetrik kesimlerin yanında pileli ve kloş etekler, pantolonların üzerine giyilen elbiseler, oversized kabanlar ve kabarık omuz detayları popüler trendleri işaret ediyordu.

Yün astarlı montlar, uzun pardesüler ve desenli kabanlar Londra sokaklarında sıklıkla göze çarpıyordu. Boğazlı kazaklar da moda tutkunu kadınlarının vazgeçemediklerindendi. Bisiklet yaka kazak üzerine giyilen ceketler de oldukça maskülen tarzlar yaratıyordu.

Gri ve beyazında Londra sokak modasında yeri apayrıydı. Soğuğa ve kışa inat bembeyaz kombinler ve bu kombinlerin altına giyilen renkli ayakkabılar, bu trendi de zamansız modanın bir parçası yapıyordu.

Londra Moda Haftası‘nda 2017 – 2018 sonbahar/ kış koleksiyonları tanıtılırken, siz de yukarıdaki galeride Londra sokak stillerini inceleyebilirsiniz.

 

Benzer Makaleler