Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

NEW YORK MODA HAFTASI 2017 SONBAHAR SOKAK STİLLERİ

In Blog

Soğuk ve karlı New York‘un rengarenk sokak stilleri, en canlı tonlarıyla sokakların içini ısıtıyordu. New York Moda Haftası’nda 2017 sonbahar-kış koleksiyonları tanıtılırken, defilelere katılan moda dünyasının ünlü isimlerinin sokak stilleri de göz kamaştırıyordu. Renkler oldukça canlıydı. Turuncu tonları kışın öne çıkan renklerinin en başında yer alıyordu. Sokakların karlı kaldırımlarıyla beyazlıkta yarışan kombinler, kış aylarının en çok tercih edilen bir diğer rengini işaret ediyordu bizlere. Turuncu ve beyazın dışında yine yeşiller, maviler, kahverengi ve camel tonları soğuk havanın etkisini azaltıyordu.

Çizgiler ve kareler kombinlerde birbiriyle yarışıyordu adeta. Bu iki desen sokak modasını kasıp kavururken, sadece renklerle kombinleri vurgulayanlar ya da simsiyah kıyafetlerle asaleti koruyanlar da hiç az değildi. Sahte kürkler, şişme montlar, yün kabanlar, deri pardesüler ve süet montlar soğuk New York havasına karşı en önemli koruyuculardı.

Çapraz takılan çantalar, clutchlar ve birden fazla çantanın bir arada kullanımı New Yorklu kadınların tercihleri arasındaydı. Ayrıca yılan derisi, çantalarda ve ayakkabılarda öne çıkan malzemelerdendi. Elde taşınan çantalarda büyüklü küçüklü olarak ihtiyaca göre tercih ediliyordu. Ayakkabılar konusunda seçimler farklılık gösterse de, özellikle beyaz ayakkabılar ve çizmeler beyaz kombinler gibi göze çarpan parçalardandı.

New York Moda Haftası 2017 sonbahar sokak stillerini yukarıdaki galeride bulabilirsiniz. Keyifli incelemeler.

Benzer Makaleler