Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

SİYAH JEAN İLE SOKAK STİLİNİZİ FARKLI KILMANIN YOLLARI

In Blog
siyah_jean_sokak_stili_kapak

Gardıroplarımızın en temel taşlarından biri olan siyah jean pantolon, kombin oluşturma sıkıntısı çektiğimiz anlarda, ne giyeceğimizi bilemediğimiz zamanlarda ilk yardımımıza koşan anahtar parçalardandır. Hemen her kıyafetle uyumlu bir görüntü sergileyen siyah jean pantolon aynı zamanda siyahın renk avantajı sayesinde giyeni olduğundan zayıf, bacaklarını ise olduğundan ince  gösterir. Bu önemli özellikler sayesinde bayanların gönlünde taht kuran siyah jeanler her sezon bambaşka kombinlerin esas parçası olmaya devam ediyor.

2016 – 2017 sonbahar / kış sezonunda da yine siyah jean pantolonları sokak modasında oldukça fazla görmeye devam ediyoruz. Bu klasik parçayla sıradanlıktan kurtulup daha trendy, daha şık ve daha farklı görünen kombinleri sizler için derledim. Farklı stil ipuçları ile hoş kombinler yaratabileceğiniz, her zaman olmazsa olmaz listenizin başında yer alacak siyah jean pantolonunuz ile sizleri başbaşa bırakıyorum. Sokak stillerinden ilham alarak siz de gardırobunuzun kapaklarını aralayın ve hayal gücünüzü serbest bırakın.

Siyahın gücünü romantik siyahla bir kat daha arttırın!

Siyah jeaninizi romantik bir şifon ya da dantel gömlekle tamamlayabilirsiniz. Jeanin spor tarzını bu tarz bir gömlekle şıklaştırabilirsiniz ve bir yemek davetine, organizasyona rahatlıkla katılabilirsiniz. Zarif stilettolar da bu kombinle harika duracaktır.

siyah_jean_sokak_stili_1

Yırtık siyah jean pantolonunuzu uzun hırka ile asileştirin!

Yırtık jeanlerin asi havası uzun hırkalarla perçinleniyor. Yerlere kadar uzanan hırkalar basic bir tişörtün üzerinde çok hoş duruyor. Havalar çok soğumadan bu tarz bir kombin deneyebilirsiniz.

siyah_jean_sokak_stili_8
Maskülen tarz kombinlerden vazgeçmem diyosanız, siyah jean bu kombinde mutlaka olmalı!

Üzerinize tam oturmayan siyah bir jean, maskülen kombinler oluşturmak için çok ideal. Jean pantolonunuzun üzerine giyeceğiniz oversized gömlek ve kazak ile hoş bir stil elde edebilirsiniz. Ayrıca kombini yine maskülen bir çift oxford ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.