Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

Sıcak Tutan Kabanlar ile Kışa Hazır Olun!

In Blog
defacto_kapak

Soğuk havalarda bizi koruyacak, içimizi ısıtacak sıcaklığa kavuşturacak tarz erkek kaban ve bayan kaban modelleri ile DeFacto bu sene modayı belirliyor. Eminim herkes alışveriş yaparken kaliteli ürünleri tercih eder ve en uygun fiyatlarla sahip olmak ister. Hem kış şıklığının yakalanabileceği hem de kışın soğuğundan koruyacak çeşitli kaban modelleri bu yıl her yerde DeFacto farkıyla karşımıza çıkacağa benziyor. Ürün kategori çeşitliliğinin yanı sıra işlevsel özellikleriyle de birçok markadan bir adım önde olmayı başarıyor.

Bayan kaban modelleri özellikle kürklü kaban modelleriyle oldukça dikkat ve ilgi çekiyor. Gösterişinin yanında soğuğa karşı da kullanışlı olması, her kadının kışı daha kolay geçirmesine yardımcı olacak özellikte. Ayrıca düğmeli modellerin tarz görünüşü de istenilen şıklığın yakalanması konusunda oldukça iddialı bir model. Aynı gösterişi ve kullanım kolaylığını erkek kaban modellerinde da ararsanız, DeFacto özel tasarım ürünleriyle erkek tüketicilerin de vazgeçilmez markası olarak yerini aldı. Klasik ve spor şıklığına sahip olmak isteyen herkes, çeşitli kaban modellerine en uygun fiyatlarla sahip olabilir.

 

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Uluslararası bir marka olan DeFacto, çok sayıda mağaza sayısına sahip olmakla beraber, aynı zamanda web sitesi ve mobil uygulama üzerinden de tüketicilerine hizmet veriyor. Kapıda ödeme imkânı sağlayan dev tekstil firması aynı zamanda beğenilen ürünü online sistem üzerinden de satışa sunarak, en yakın DeFacto mağazasından alma imkânı sunuyor.

DeFacto, diğer tekstil firmaların aksine tüketicilerini hedef kitle olarak görmüyor ve sürekli değişen modayı tüketici taleplerine göre yönlendiriyor. Bu farkı DeFacto ürünlerinde kolayca fark edebilir, ihtiyacınız olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Eğer farklı olana sahip olmak ve tarzınızı konuşturmak istiyorsanız mutlaka DeFacto’ ya yolunuzu düşürmelisiniz.

Kabanların yanında kombinlerinize fark katacak pek çok diğer parçayı da DeFacto.com.tr de bulabilirsiniz.

Benzer Makaleler