Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

SOKAK STİLİNİZE PAYETİ KATMANIN YOLLARI

In Blog
payetli_kombinler_sokak_stili_kapak

Geçtiğimiz yıllarda gece kıyafetlerinin ışıltısı olarak görülen payetler, şimdilerde gündelik sokak stillerinin en havalısı. Gece kullanımından gündüz kullanımına geçen payetli kombinler kimisine göre çok cafcaflı, kimisine göre ise çok tarz. Sizin düşünceniz ne bilmiyorum ama payetli parçalar 2016 modasını ele geçirmiş durumda. Aynı hızla 2017 sokak modasında da varlıklarını sürdürecekler.

2016_2017_sonbahar_kis_bayan_modasi_payet

2016-2017 sonbahar/kış koleksiyonlarında sıkça gördüğümüz payetler, bakalım sokak modasında hangi farklı fikirlerle kombinlerin göz bebeği oluyorlar? İlham alacağınız “payetli kombinler“i sizler için derledim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Payetli gece elbiselerinin yeni tamamlayıcıları gömlekler olabilir!

Payetli bir elbiseyle farklılık yaratmak istiyorsanız, oldukça iddialı bir kombine hazır olun. Kıyafetin cazibesini göz alıcı güzellikte bir gömlekle bir kat daha arttırabilirsiniz. Burada gömlek seçimi de oldukça önemli. Kıyafetin yaka detayına uygun, renk olarak çok göz yormayan bir model doğru bir tercih olacaktır.

payetli_kombinler_sokak_stili_3

 

Payetli eteği günlük kullanıma uydurmak için botlardan ve sırt çantasından yardım alın!

Payetli kalem eteğinizi spor ayakkabıyla tamamlamak istemiyorsanız, bilekte biten bir bot eteğinizle uyumlu bir görüntü sergilerken aynı zamanda eteğinizin şatafatını da biraz olsun azaltacaktır. Aynı şekilde sırt çantası da kombine spor bir hava katacaktır.

payetli_kombinler_sokak_stili_19

 

Anne jeanini payetli bir bluzla tamamlasak mı, tamamlamasak mı?

Anne jeanleri en rahat kesime sahip jeanler olabilir. Yüksek belleri ve çok dar olmayan kesimleri sayesinde, bir çoğunuzun gündelik hayatta en çok kullandığı parçalardan biri, öyle değil mi? Böyle bir parçayı payetli bir bluzla tamamlamak, ayakkabı olarak da bir çift sneaker seçmek rahatlığı ve şıklığı aynı anda kombine taşımaya yetecektir. Sade ancak iddialı olmak istiyorsanız, kombini de tek parçada vurgulamak istiyorsanız, böyle bir seçimle isabetli bir tercih yapmış olacaksınız.

payetli_kombinler_sokak_stili_1