Camper 2014-2015 kis sezonu için hazırladığı cizme modelleriyle fark yaratıyor.

Camper, suya dayanıklı, rahat, şık ve ayakları sıcacık tutan yeni koleksiyonu ile zorlu kis koşullarına hazır. Yeni ve farklı modelleriyle spor ayakkabı rahatlığını sunan marka, renk ve model alternatifleriyle de farklı tarz kıyafetlerin tamamlayıcısı olabiliyor.

Koleksiyona yeni giren, koşu ayakkabısının tabanını andıran, renkli ve platform topuklu Laika modeli tam da klasik cizmelerden sıkılmış, özgün bir tasarım arayanlar için.

Peu Pista cizmeleri ise, spor modellerden vazgeçemeyenlere göre. Yağmurda doğa yürüyüşü yapmak en çok hoşunuza giden aktivitelerden biriyse, bu cizmelerden edinmenizde fayda var.

İsmiyle insanın içini daha giymeden ısıtan Hot cizme modelleri, ayaklarını sıcacık tutmak isteyenler, “hem yağmurda hem de soğuk kis günlerinde tek tercihimiz olsun” diyenler için üretilmiş adeta. Bu cizmelerin özelliği Gore-Tex® yapılı olması ve kaygan, ıslak zeminde ekstra tutuş sağlaması.

Camper’ın fark yaratan modellerinden birisi de keçe cizmeler. Son yıllarda popüleritesini arttıran keçenin cizmeyle buluşmasına tanık olduğumuz bu modellerle dikkat çekici olmak ve rahatlıktan vazgeçmemek mümkün. Yine Gore-Tex® özelliğiyle su geçirmeyen, keçenin sıcacık dokusuyla da konfor sağlayan Wabi cizmeler bir harika.

Gün boyu konfor ve şıklığı bir arada yaşayacağınız Camper cizmelere, tüm Camper mağazalarından ve www.camper.com internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Daha fazla oku