Mini Sepet

  • Sepette ürün yok.

ÜŞÜTMEYECEK KIŞ KOMBİNLERİ HAZIRLAMANIN 5 YOLU

In Blog
kış_kombinleri_kapak

Ben kis insanı değilim. Kar, soğuk, rüzgar hiç bana göre değil aslında. Bazen yağmurun romantik havasını severim ama çoğu zaman bulutlu ve kasvetli havalarda melankolik takıldığım da doğrudur. En sevdiğim mevsimler ilkbahar ve yaz çoğu kadın gibi. Giyineceksin en renkli, en tatlı kıyafetlerini, güneş enerjisini içine doldurarak, atıcaksın kendini sokaklara. Ama dört mevsimi yaşadığımız ülkemizde, soğuk günler, kar, kis, yağmur, çamur eksik olmuyor bir türlü. Bu duruma çare bulamıyorsak, bu havalarda işe yarayacak, bize enerji olacak çözümler üreterek, “kıyafetlerimize şıklık katmanın yolları”nı bulmalıyız diye düşünüyorum. Tabi bunu yaparken, oluşturacağımız kis kombinlerinin bizi üşütmemesi, bize enerji vermesi, şıklığı ve rahatlığı aynı anda içinde barındırması oldukça önemli. “Bu kadar ihitimali bir kombinde toplamak kolay mı?” derseniz, hayır hiç kolay değil! ama bunun için çabalayacağız. Hadi bol enerjili, sıcacık, şık mı şık sokak stillerini incelemeye başlayalım. Nasıl kis kombinleri oluşturabiliriz, bir bakalım.

1- İşin sırrı renkli mi renkli, şirin mi şirin bereler de!

kisın sizi hem soğuktan koruyacak hem de stilinize renk ve enerji katacak yegane parçalardan biri bereler. Artık berelerin her türlü kıyafetle kombin imkanı da bayanlara kullanım kolaylığı sağlıyor. Yani şık bir takımın üzerine dahi takabileceğiniz berenizle, hem şık hem de tatlı görünmeniz mümkün.

 

slide
slide
slide
slide
2- Battaniye işlevi gören oversized şallar kis kombinlerinin anahtar parçaları!

Şallar her sezon kis aylarını renklendiren parçalardan ama 2016 kis sezonunda özellikle ebatları daha da genişledi. Oversized şallar renkleri, desenleri ve kumaş türleriyle kombinlere hem hareket katıyor hem de içinizi ısıtıyor. En sevdiğimiz, en çok alışveriş ettiğimiz markalarda da bu modellerden çokça var. Hemen, en az bir tane edinin derim.

 

slide
slide
slide
slide
3- En kalın, en tüylü kazaklarla kisa merhaba!

Kalın kazaklar kis kombinlerinde başrolde yer alıyorlar. Bu nedenle, her renk ve desenden kalın kazakları kis indirimlerinde gardırobunuza ekleyin. Modası geçmeyecek bu parçalar uzun süre sizi idare ederek, sıcacık kombinler oluşturmanızı sağlayacaklar.