İade Politikası

•    Siparişim elime ne zaman ulaşır? 

- Siparişiniz ödeme alındıktan itibaren 5 iş günü içerisinde Aras Kargo firmasına teslim edilir. Kargonun ulaşması İstanbul içi yaklaşık 2, İstanbul dışı işe 3-4 günü bulabilir. 

•    Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim?

- Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 14 gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken pimood@pimood.com adresine konu ile ilgili bir e-mail atmanız olacaktır. 

Önemli Bilgiler: 

- İade etmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte, orijinal ambalajında, hasarsız, etiketleri çıkarılmamış ve kullanılmamış olarak güvenli bir şekilde paketleyip göndermeniz gerekmektedir.

- Ürününüzün iade koşullarına uygunluğu tarafımızca kontrol edildikten sonra iade işleminin durumu size e-mail ile iletilir. E-mailinize gönderilen onay mesajından itibaren 3-5 iş günü içinde iade kargo bedeli ürün fiyatından kesilerek geri kalan tutar tarafınıza geri ödenir.

- İade koşullarına uygun olmaması durumunda ise; ilgili ürün adresinize kargo ile geri gönderilir.

•    Aldığım ürün hasarlı / arızalı çıktı. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Eğer pimood.com’dan satın aldığınız ürün hasarlı veya arızalı ise 7 gün içinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak pimood@pimood.com'dan bize ulaşabilirsiniz.

•    Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Nasıl bir yol izlemeliyim?

Bu durumda pimood@pimood.com adresine konu ile ilgili bir e-mail göndermeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır.

İletişim formu